Witamy na nowej stronie!

Witamy na nowej stronie!

Z wielką radością przekazujemy w ręce naszych zawodników, rodziców oraz innych użytkowników nową stronę internetową. Ze starą www nie jest łatwo nam się rozstać, ale świat idzie naprzód, a dotychczasowa wersja nie była zdolna by podołać coraz większym wyzwaniom jakie niesie za sobą internet.

Starej wersji nie zamierzamy usuwać. Wciąż będzie dostępna pod adresem www.ftschool.pl bo jest to dla nas ogromna, sentymentalna wartość. To na niej relacjonowaliśmy 22 obozy, mnóstwo meczów i innych ciekawych wydarzeń. To z nią przeżyliśmy prawie 11 lat życia szkółki (przez pierwsze dwa lata działała jeszcze inna, starsza wersja, która z powodu różnych zawirowań została utracona). To ona przez wielu obserwatorów dziecięcego rynku piłkarskiego była uznawana za wzór do naśladowania. Za sam jej przystępny wygląd ale i sposób prowadzenia otrzymywaliśmy wiele pochwał i miłych słów. Dla nas to coś więcej niż tylko strona internetowa.

Nowa strona to nowe możliwości ale przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowników. Witryna posiada zabezpieczenia przed bezprawnym pobieraniem danych oraz jest oczywiście dostosowana do restrykcyjnych przepisów RODO.

Za cel postawiliśmy sobie by była jak najbardziej czytelna i łatwa w obsłudze, tak jak to miało miejsce na starej witrynie. Pewnie i tak pierwsze chwile „w nowym wnętrzu FT” będą nieco kłopotliwe, ale jesteśmy pewni że po chwili wszystko będzie już jasne.

A gdyby nie – poprosimy o kontakt. Strona będzie na bieżąco zmieniana, ulepszana i doskonalona by korzystało się z niej miło, łatwo i przyjemnie.

Kilka ostatnich miesięcy to intensywna praca by zmienić się na lepsze. Z publikacją nowej witryny trafiamy w dość nieszczęśliwe okoliczności walki z epidemią COVID19, ale rozpędzona machina tworzenia nowej www nie mogła czekać dłużej.

Najważniejszą zmianą w korzystaniu ze strony jest tzw Slider, czyli zdjęcia, które będą się zmieniały na głównej stronie, zaraz po jej otworzeniu. Tam „zawieszone” będą informacje, które użyteczne są przez dłuższy czas, jak np. zapisy na obóz, badania lekarskie, czy obecne informacje o spotkaniach na Zoom i treningach na Facebooku.

Jedną z istotnych zmian jest zakładka SKLEP FT, w której można zrobić zakupy, bez konieczności dodatkowego wysyłania maila. Automatycznie otrzymają Państwo informację o wysokości kwoty jaką należy uregulować oraz potwierdzenie zamówionych produktów.

Cały czas trwa uzupełnianie poszczególnych zakładek, także prosimy o wyrozumiałość.

Mamy nadzieję, że nowa strona i jej funkcjonalności zyskają Państwa uznanie. Życzymy miłego korzystania ?