Wraca liga, debiut po 11-tu

Po wyjątkowo długiej, bo wynoszącej aż 9 miesięcy przerwie, w czwartek 27.08 wreszcie rozegramy mecz ligowy. Rywalem będzie dobrze znany KS Ursynów. Okoliczności będą jednak zupełnie inne, bowiem będzie to debiut rocznika 2007 w rywalizacji na pełnowymiarowym boisku, w 11-osobowych składach.

Graliśmy oczywiście sparingi, jeszcze w czerwcu oraz podczas obozu, ale mecze ligowe niosą za sobą dodatkowy dreszczyk emocji, za którym wyraźnie się już stęskniliśmy. Martwić może jednak co innego. W czwartek zagrają dwa zespoły z Ursynowa, oba z dość długą już tradycją w szkoleniu dzieci i młodzieży, a aby rozegrać to spotkanie pojedziemy na… Targówek 🙁

Zdjęcie przy tym wpisie pochodzi z września 2015 roku. Dokładnie pięć lat temu rocznik 2007 debiutował w rozgrywkach ligowych. Z 12 zawodników widocznych na zdjęciu aż 10-ciu nadal jest zawodnikami FT. Siłą tej drużyny jest zgranie i mnóstwo fantastycznych wspomnień. Stabilizacja i zaangażowanie! Niezależnie jak nam pójdzie w kolejnych meczach warto pamiętać jaką wartość niesie za sobą wspólna praca wykonywana przez tyle lat.

Mecz rozpocznie się o godzinie 18.30 przy ul. Łabiszyńskiej 20 na stadionie Poloneza Warszawa. Zbiórka o godzinie 17.20. Zabieramy dokument ze zdjęciem, ochraniacze, niebieskie getry i wodę. Przyjeżdżamy w koszulkach Polo i dresach FT. Gramy na sztucznej trawie.

Powołania otrzymują:

 1. Mikołaj Brela
 2. Michał Ciechan
 3. Szymon Kazana
 4. Karol Klimek
 5. Bartek Kowalczyk
 6. Szymon Kyrcz
 7. Igor Kyrcz
 8. Kuba Musialik
 9. Tomek Pilarek
 10. Łukasz Sadowski
 11. Julek Sveen
 12. Bartek Świdnicki
 13. Franek Tkaczyk
 14. Mikołaj Warnawin
 15. Szymon Wolak
 16. Igor Wydmański

Prosimy żeby zarówno zawodnicy jak i wszyscy rodzice, chcący oglądać to spotkanie mieli ze sobą maseczki.