Zapowiedź weekendu (akt.4)

Co prawda ligę wznowiliśmy już pod koniec sierpnia, ale to najbliższy weekend będzie dla Football Talents prawdziwą inauguracją. Od soboty do wtorku włącznie czeka nas aż sześć spotkań. Debiut w lidze zanotuje rocznik 2011, zagramy dwa sparingi i 4 mecze ligowe. Powołania pojawią się w aktualizacjach tego wpisu, po ostatnich treningach w tygodniu.

W związku z pandemią Mazowiecki Związek Piłki Nożnej opublikował zasady uczestnictwa w meczach ligowych. Zgodnie z nimi obie drużyny, na każdym meczu muszą sporządzić listę kibiców uczestniczących w wydarzeniu wraz z kontaktem mailowym i telefonicznym. Każdy uczestnik wydarzenia sportowego będzie musiał podpisać zgodę RODO oraz oświadczyć, że nie jest chory na COVID 19 oraz nie przebywa na kwarantannie, a także nie miał kontaktu z osobami zakażonymi. Brak powyższego skutkować będzie zakazem wejścia na obiekt sportowy. Trenerzy FT na każdy mecz będą przekazywać rodzicom druk listy kibiców oraz stosowne zgody i oświadczenia z jednoczesną prośbą, by ktoś z rodziców w każdym roczniku w imieniu szkółki zebrał te dokumenty a ich komplet przekazał trenerowi. Te dokumenty będą przetrzymywane przez okres 3 tygodni a następnie niszczone. Z góry dziękujemy za zrozumienie i pomoc w organizacji 🙂

W sobotę o godzinie 12:30 rocznik 2010 rozegra spotkanie sparingowe z drużyną Varsovia Bródno przy ul. Międzyparkowej 4. Jest to pierwsze i zarazem ostatnie sparingowe spotkanie przed ligą, więc będzie to dla nas sprawdzian przed wtorkowym spotkaniem o punkty. Zbiórka o godzinie 11:45, przyjeżdżamy w dresach i koszulkach polo FT.  Zabieramy ze sobą koszulki i spodenki treningowe, ochraniacze, wodę, bluzę, ortalion (ma padać deszcz)

Prosimy żeby zarówno zawodnicy jak i wszyscy rodzice, chcący oglądać to spotkanie mieli ze sobą maseczki.

Powołania otrzymują:

 1. Kuba Wolak
 2. Filip Chwesiuk
 3. Mateusz Gracz
 4. Michał Jaroszewicz
 5. Igor Makowski
 6. Borys Małecki
 7. Dawid Nowak
 8. Marek Świstak
 9. Krzysiek Komorowski
 10. Bartek Majer
 11. Olaf Twarowski
 12. Michał Klonowski
 13. Sebastian Klotz

Po meczu starszych kolegów przychodzi kolej na młodszych, czyli rocznik 2013, który rozegra swoje drugie spotkanie w historii. Na przeciw nam stanie drużyna WBS, a spotkanie rozgrywane będzie przy ul. Ledóchowskiej 3, o godzinie 15:15. Zbiórka zaplanowana jest o godzinie 14:45, przyjeżdżamy już przebrani w stroje treningowe, musimy mieć ze sobą ochraniacze, wodę, bluzę, ortalion (ma padać deszcz) i dużo uśmiechu 🙂

Prosimy żeby zarówno zawodnicy jak i wszyscy rodzice, chcący oglądać to spotkanie mieli ze sobą maseczki.

Powołania otrzymują:

 1. Kacper Ereminowicz
 2. Zosia Fimowicz
 3. Nela Fimowicz
 4. Tymek Kaczyński
 5. Filip Krogulec
 6. Filip Siek
 7. Jaś Włodarski
 8. Rysio Skalski
 9. Jędrek Bednarzewski
 10. Franek Nowak
 11. Mikołaj Sobolewski
 12. Borys Koczwara
 13. Andrzej Tokarski

Zawodnicy z grupy 2008/09 swoją ligową rywalizację rozpoczną w niedzielę meczem na boisku przy ul. Strażackiej 121. Tam, od godziny 10.00, ich rywalem też będzie zespół WBS Warszawa. Rok temu, w sezonie jesiennym, dwukrotnie w meczach obu drużyn padał ten sam wynik – remis 1-1. Zarówno jedni jak i drudzy z pewnością będą chcieli udanie rozpocząć nowe rozgrywki, a my liczymy że to goście będą mieli lepsze nastroje po ostatnim gwizdku sędziego 🙂
Na zbiórce spotykamy się o godz. 9.00, a przyjeżdżamy na nią w dresach i koszulkach polo FT. Zabieramy dokument ze zdjęciem, ochraniacze, ortalion, niebieskie getry i wodę.

Prosimy żeby zarówno zawodnicy jak i wszyscy rodzice, chcący oglądać to spotkanie mieli ze sobą maseczki.

W sobotę (5.09), dla powołanych zawodników (choć do obecności zachęcamy także tych, którzy tym razem na mecz nie pojadą), odbędzie się również spotkanie na ZOOM-ie o godzinie 10.00:

https://us02web.zoom.us/j/87181953052?pwd=V3loN0ZHMFZUZXU4dm5NSTNvZDdvdz09 Meeting ID: 871 8195 3052
Passcode: 5pYk2K

 1. Antek Derda
 2. Staś Idzikowski – prośba o potwierdzenie obecności
 3. Staś Leszkowicz
 4. Krzyś Likos
 5. Maciek Maciąg
 6. Tymek Najdzik
 7. Jasiek Siek
 8. Franek Stańczak
 9. Wojtek Wardzyński
 10. Łukasz Gąsiewski
 11. Wiktor Woźniak
 12. Franek Wrotecki
 13. Kuba Zdunek
 14. Natan Salski
 15. Igor Szwarc

Zdecydowanie najważniejsze wydarzenie nadchodzącego weekendu będzie miało miejsce w Karczewie, gdzie na miejscowym stadionie, przy ul. Trzaskowskich 1, swój ligowy debiut zaliczą chłopcy z rocznika 2011. Wszyscy jesteśmy ciekawi jak zaprezentują się w takich warunkach, bo żaden trening ani mecz sparingowy nie zastąpi emocji związanych z ligową rywalizacją 🙂 Liczymy na dobry występ, choć wiemy że tak młodzi adepci futbolu mają jeszcze wiele nauki przed sobą a ilość punktów czy pozycja w ligowej tabeli nie są kwestiami najważniejszymi na tym etapie ich rozwoju.
Początek spotkania został zaplanowany na godzinę 14.30, a my na miejscu spotykamy się dokładnie godzinę wcześniej. Zawodnicy przyjeżdżają na nią w dresach i koszulkach polo FT (kto ma), zabierają dokument ze zdjęciem(!) oraz ochraniacze, ortalion, niebieskie getry i wodę.

Prosimy żeby zarówno zawodnicy jak i wszyscy rodzice, chcący oglądać to spotkanie mieli ze sobą maseczki.

Powołania otrzymują:

 1. Antek Drózd
 2. Antek Kubicki
 3. Jasiek Pyzel
 4. Emil Skolimowski
 5. Antek Tokarski
 6. Oskar Waliszczak
 7. Marcin Słysz
 8. Dominik Lipski
 9. Hubert Jaśkowiak
 10. Wojtek Ciećwierz
 11. Tomek Olewniczak
 12. Jasiek Gizowski

Na koniec weekendu, czyli w niedzielę o godzinie 18.00 w Milanówku przy ul. Turczynek 8 zagra rocznik 2007. Będzie to już czwarty mecz tej piłkarskiej jesieni. Naszym rywalem będzie dobrze znane KS Armado.

Zbiórka zaplanowana została na godzinę 17.00, przyjeżdżamy w dresach i koszulkach Polo FT. Zabieramy białe i niebieskie getry, ochraniacze, picie, ortalion, dokument ze zdjęciem. Gramy na sztucznej trawie.

Prosimy żeby zarówno zawodnicy jak i wszyscy rodzice, chcący oglądać to spotkanie mieli ze sobą maseczki.

Powołania otrzymują:

 1. Mikołaj Brela
 2. Wojtek Budzyński
 3. Szymon Kazana
 4. Karol Klimek
 5. Igor Kyrcz
 6. Szymon Kyrcz
 7. Kuba Musialik
 8. Tomek Pilarek
 9. Łukasz Sadowski
 10. Julek Sveen
 11. Bartek Świdnicki
 12. Antek Szymański
 13. Franek Tkaczyk
 14. Szymon Wolak
 15. Igor Wydmański

Meczowy weekend nie skończy się jednak w niedzielę, bo na wtorek przełożony został mecz ligowy rocznika 2010 z WBS-em. Odbędzie się on zamiast treningu,  a zawodnicy niepowołani mogą odrobić te zajęcia również we wtorek ale z rocznikiem 2011 o godzinie 18.30 na Hawajskiej 7.

Mecz z WBS odbędzie się o godzinie 19.00 przy ul. Worobczuka 491 w Warszawie. Zbiórka o godzinie 18:00. Przyjeżdżamy w dresach i koszulkach Polo FT, zabieramy ze sobą ochraniacze, niebieskie getry i wodę.

Prosimy żeby zarówno zawodnicy jak i wszyscy rodzice, chcący oglądać to spotkanie mieli ze sobą maseczki.

W meczu z WBS-em nie ma co liczyć na łatwe spotkanie. Mierzyliśmy się już z tą drużyną w spotkaniu sparingowym (ulegliśmy) oraz na turnieju (wygraliśmy) 🙂

Powołania zostaną podane po sobotnim sparingu.

Powołania otrzymują:

 1. Mateusz Gracz
 2. Michał Jaroszewicz
 3. Igor Makowski
 4. Borys Małecki
 5. Krzysio Komorowski
 6. Bartek Majer
 7. Marek Świstak
 8. Filip Chwesiuk
 9. Sebastian Klotz
 10. Tomek Salski