Zapowiedź weekendu (akt.5)

W najbliższy weekend czekają nas tylko trzy mecze ligowe, ale oprócz nich rozegramy dwa mecze sparingowe. Trzy spotkania zaplanowaliśmy na sobotę, a dwa na niedzielę.


W związku z prowadzeniem kolejnych obostrzeń związanych z walką z koronawirusem wszystkie mecze będą odbywały się bez udziału publiczności. To znaczy, że rodzice mogą oglądać mecz ale z poza terenu obiektu, na którym jest rozgrywany. W praktyce pewnie będzie to uzależnione od wieku zawodników oraz specyfiki obiektu. Na pewno jednak koniecznym jest zachowanie dystansu społecznego pomiędzy rodzicami. Dodatkowo trenerzy nie będą się witać poprzez podanie ręki czy przybicie piątki/żółwika z zawodnikami i rodzicami, a także nie będziemy stosować okrzyku przedmeczowego wewnątrz poszczególnych drużyn. Powyższe obowiązywać ma nie tylko na meczach, ale także na treningach FT. Prosimy o poinformowanie o nowych zasadach swoje dzieci.


Pauza w ligowych rozgrywkach nie oznacza braku gry dla zawodników z rocznika 2011. Już w sobotę o godzinie 10.00, na boisku przy ul. Hawajskiej 7, zmierzą się oni towarzysko z Legia Soccer Schools Bemowo. Będzie to doskonała okazja, aby w większym wymiarze czasowym przyjrzeć się chłopcom, którzy do tej pory grali w lidze mniej lub nie zagrali w niej ani minuty.

Na zbiórce spotykamy się o godz. 9.20, a zawodnicy przyjeżdżają na nią przebrani do gry. Oznacza to stroje treningowe, białe getry, ochraniacze oraz odpowiednią do pogody odzież (termika/bluza/kurtka).

Prosimy aby wszyscy zawodnicy, oraz rodzice chcący mecz oglądać, mieli ze sobą maseczki.

Powołania otrzymują:

 1. Wojtek Ciećwierz
 2. Antek Drózd
 3. Dominik Lipski
 4. Antek Szcześniak
 5. Janek Gizowski
 6. Hubert Jaśkowiak
 7. Bartek Kowalczyk
 8. Maks Łukaszewski
 9. Tomek Olewniczak
 10. Tomek Teofilak
 11. Leon Orwat
 12. Emil Skolimowski
 13. Antek Kubicki

Następni w kolejce będą najstarsi zawodnicy FT, czyli rocznik 2007. Czeka nas bardzo trudne zadanie. Mecz z KS Armado już w pierwszej rundzie okazał się dla nas zbyt dużym wyzwaniem, a teraz gdy nasza drużyna jest w ewidentnym dołku może być jeszcze trudniej. 

Mecz zaplanowany został na godzinę 11.00 przy ul. Puławskiej 266 na terenie Wyścigów Konnych. Zbiórka o godzinie 10.00. Przyjeżdżamy w maseczkach, dresach i koszulkach polo FT. Zabieramy niebieskie getry, ochraniacze, ortaliony, termikę, wodę i dokument ze zdjęciem.  Gramy na naturalnej trawie, dlatego kto ma wybór zabiera korki, a nie żwirówki.

Prosimy żeby zarówno zawodnicy jak i wszyscy rodzice, chcący oglądać to spotkanie mieli ze sobą maseczki.

Powołania otrzymują:

 1. Mikołaj Brela
 2. Wojtek Budzyński
 3. Michał Ciechan
 4. Szymon Kazana
 5. Karol Klimek
 6. Bartek Kowalczyk
 7. Kuba Kusyk
 8. Szymon Kyrcz
 9. Igor Kyrcz
 10. Kuba Musialik
 11. Tomek Pilarek
 12. Łukasz Sadowski
 13. Julek Sveen
 14. Mikołaj Warnawin
 15. Szymon Wolak
 16. Igor Wydmański

W sobotę o godzinie 11:00 przy ul. Chełmskiej 23 rocznik 2010 zagra kolejny mecz ligowy, a naszym przeciwnikiem będzie Gwardia.

Zbiórka na mecz o godzinie 10:00 zawodnicy przyjeżdżają na nią w dresach i koszulkach polo FT. Zabieramy DOKUMENT ze zdjęciem, niebieskie getry, ochraniacze, odpowiednią do pogody odzież oraz wodę do picia 🙂

Prosimy żeby zarówno zawodnicy jak i wszyscy rodzice, chcący oglądać to spotkanie mieli ze sobą maseczki.

Powołania otrzymują:

 1. Mateusz Gracz
 2. Michał Jaroszewicz
 3. Igor Makowski
 4. Olek Jędrysiak
 5. Borys Małecki
 6. Krzysio Komorowski
 7. Wojtek Fimowicz
 8. Marek Świstak
 9. Olaf Twarowski
 10. Tomek Salski

Zawodników z grupy 2008/09 w 7 kolejce czeka wyjazd do Wólki Kozodawskiej (ul. Źródlana 9a) gdzie o godz. 15.30 zmierzą się z liderem IV ligi – KS Wilanów. Nasz najbliższy rywal dał nam kilka tygodni temu srogą lekcję futbolu, choć trzeba przyznać że wtedy niewiele robiliśmy aby przeszkadzać mu w łatwym zdobywaniu goli.

Jesteśmy przekonani, że tym razem zobaczymy zdecydowanie lepsze oblicze naszej drużyny, która z tygodnia na tydzień prezentuje się coraz lepiej.

Na zbiórce spotykamy się o godz. 14.30, a zawodnicy przyjeżdżają na nią w dresach i koszulkach polo FT. Zabierają ze sobą odpowiednią do pogody odzież, a także dokument ze zdjęciem, niebieskie getry, ochraniacze oraz wodę do picia.

Prosimy aby wszyscy zawodnicy, oraz rodzice chcący mecz oglądać, mieli ze sobą maseczki.

Powołania otrzymują:

  1. Staś Leszkowicz
  2. Maciek Maciąg
  3. Tymek Najdzik
  4. Jasiek Siek
  5. Wojtek Wardzyński
  6. Wiktor Woźniak
  7. Franek Wrotecki
  8. Kuba Zdunek
  9. Antek Derda
  10. Borys Redeł
  11. Igor Szwarc
  12. Franek Stańczak
  13. Rysiek Woda
  14. Mateusz Marchlewski
  15. Mateusz Warnawin

W niedzielę o 13:30 rocznik 2013 po trzech tygodniach przerwy zagra kolejne spotkanie sparingowe, a naszym przeciwnikiem będzie Football Academy Piaseczno. Zagramy przy ul. Generała Władysława Sikorskiego 20 w Piasecznie obok basenu GOSIR.

Zbiórka na mecz o godzinie 13:00.  Ubieramy się w stroje treningowe FT, niebieskie getry, ochraniacze, odpowiednią do pogody odzież oraz wodę do picia 🙂

Prosimy żeby zarówno zawodnicy jak i wszyscy rodzice, chcący oglądać to spotkanie mieli ze sobą maseczki.

Powołania otrzymują:

 1. Jędrek Bednarzewski
 2. Kajtek Borkowski
 3. Eliasz Dzięciołowski
 4. Gucio Czarnecki
 5. Kacper Ereminowicz
 6. Borys Koczwara
 7. Natan Kotecki
 8. Filip Krogulec
 9. Franek Nowak
 10. Mikołaj Sobolewski
 11. Jaś Włodarski